Bestuur

Het bestuur van BEO wordt door de leden gekozen tijdens de Algemene Ledenvergadering welke ieder jaar in mei wordt gehouden. De taakverdeling wordt door het bestuur in onderling overleg bepaald maar de voorzitter wordt rechtstreeks door de leden benoemd. De zittingsperiode is 3 jaar maar een verlenging van nog eens 3 jaar is gebruikelijk en eigenlijk ook wel gewenst. Door een goede taakverdeling is er binnen het bestuur altijd wel een taak die bij je past. Het bestuur vergadert ongeveer 9× per jaar waarvan 2× met de buurtcontactpersonen en 2 x met een afvaardiging van de gemeente. Eenmaal per jaar (in mei) wordt er een algemene ledenvergaderingen gehouden. Mocht je onderwerpen willen aanmelden of een bestuursfunctie willen vervullen, stuur dan een berichtje naar het secretariaat of bel een van de bestuursleden. Kijk voor de datum van de eerstkomende vergadering even op de kalender.
We stellen de huidige bestuursleden even aan u voor:

foto Hilde-112x149 px
Hilde Buitelaar
Ampsenseweg 11
7241 NA Lochem
tel. 06-21102192
hbuitelaar@beo-exel.nl
Taken
Voorzitter bestuur
Lid werkgroep Omgevingszaken

 

Anne Bruggink-112x149
Anne Bruggink
Hooislagen 2a
7241 NJ Lochem
tel. 0573-462051
info@beo-exel.nl
Taken
Secretaris bestuur

 

Alie Fleerkate 112x149
Alie Fleerkate
Rengersweg 33
7245 NB  LOCHEM
tel. 0573-251750
Penningmeester@beo-exel.nl
Taken
Penningmeester bestuur
Lid werkgroep AED

 

fotojanv-112x149
Jan Vrielink
Bouwhuisweg 14
7245 VJ Laren
tel. 0573 421529
jvrielink@beo-exel.nl
Taken
Lid bestuur

 

Marieke Zweverink-112x149
Marieke Zweverink
Exelseweg 17|
7245 VD Laren
tel. 0573 402330
mzweverink@beo-exel.nl
Taken
Lid bestuur

 

Simone Keppels
Simone Keppels
’t Veld 34
7245 XA Laren
tel. 0573-459950
skeppels@beo-exel.nl
Taken
Lid bestuur

 

Edwin Loermans
’t Veld 18|
7245 VA Laren
tel. 06-25718925
eloermans@beo-exel.nl
Taken
Lid bestuur